Dragon Capital має намір купити український “Ідея Банк” у поляків – ЗМІ

Польський Getin Holding S.A. і Dragon Capital близькі до підписання угоди про продаж “Ідея Банку”. Про це повідомляє FinClub з посиланням на своє джерело.

“Due diligence проводить Dragon Capital, а новим керівником банку може стати Іван Світек. Його вже бачили в банку, він вивчає його бізнес-процеси”, – розповіло джерело видання.

Переговори Dragon Capital з Getin Holding також підтвердив фінансист однієї з українських інвестиційних компаній.

“Обговорювалася можливість продажу 1,25 капіталу, але не знаю, наскільки цей орієнтир все ще актуальний”, – сказав він.

Топ-менеджер одного з банків з іноземним капіталом зазначив, що Іван Світек після завершення роботи на посаді генерального менеджера “Альфа-Банку” залишився в Україні і зараз займається “проектом” Ідея Банк “, не виключивши можливості участі Світек в капіталі установи.

Відзначимо, що до складу Getin Holding S.A. входять компанії: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (румуно), Carcade (Росія). Найбільшим бенефіціаром Getin Holding S.A. є громадянин Польщі та Мальти Лешек Чарнецкі.

“Ідея Банк” – український банк з головним офісом у Львові. Один з перших комерційних банків в Україні, заснований в 1989 році під назвою “Прікарпатлісбанк”. Пізніше неодноразово змінював назву: в 1995 на “Прикарпаття”, в 2007 на “Плюс Банк”, з 2011 року має нинішню назву – “Ідея Банк”. З 2007 року банк входить у польську фінансову групу Getin Holding. Група, серед іншого, включає однойменні банки в Польщі, Румунії та Білорусі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *