Dragon Capital купила фармацевтичний логістичний комплекс під Києвом

Компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання логістичного комплексу “Фалбі” загальною площею 13,8 тисяч квадратних метрів, який знаходиться в Києво-Святошинському районі Київської області.

Про це повідомляє прес-служба Dragon Capital.

Зазначено, що спеціалізований фармацевтичний логістичний комплекс був введений в експлуатацію в 2009 році і знаходиться біля села Святопетровское, в Києво-Святошинському районі Київської області.

“Об’єкт був придбаний в рамках процедури виконання судового рішення на торгах, організованих державною системою електронних торгів” сетах “в інтересах Укрексімбанку як кредитора”, – йдеться в повідомленні.

Передбачається, що “Фалбі” стане одинадцятим логістичним об’єктом і першим спеціалізованим фармацевтичним складом в портфелі логістичної нерухомості Dragon Capital, який зараз включає в себе 11 об’єктів загальною площею 335 тисяч квадратних метрів.

“На сьогоднішній день складські площі становлять майже половину нашого портфеля комерційної нерухомості. Це також друга складська угода нашої компанії з державними банками України після покупки спеціалізованого холодильного комплексу” Арктика “в Ощадбанку в 2019 році”, – зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *