Дослідження: В Україні не вистачає 25 млн т елеваторних потужностей

В Україні зараз не вистачає потужностей на лінійних елеваторах, проте є профіцит портових елеваторів.

Про це Agravery розповіла керівник центрального офісу департаменту з аграрних питань, заступник керівника «Епіцентр Агро» по елеваторного напрямку, керівник відділу трейдингу Світлана Никитюк з посиланням на результати дослідження ринку в 2019-20 рр.

Вона зазначає, що в останні 7 років було побудовано багато нових потужностей елеваторів в портах.

«Уже сьогодні бачимо профіцит портових елеваторів, який буде мати позитивні наслідки для агровиробників: ціни на перевалку знижуються», – зазначила експерт.

Крім того Світлана Никитюк підкреслила, що компанія протягом останнього маркетингового року збільшила елеваторні потужності практично вдвічі – до 1,5 млн т, а також планує до 2022/23 МР побудувати і реконструювати ще кілька власних маршрутних елеваторів в Хмельницькій і Вінницькій областях.

«Таким чином, елеваторне господарство виросте« Епіцентр Агро »до 2-2,2 млн т», – підсумувала вона.

Для довідки: «Епіцентр Агро» входить в топ-7 найбільших агрохолдингів України і обробляє 160 тис. Га в Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській, Черкаській та Київській областях. У структурі «Епіцентр Агро» 20 тваринницьких ферм і 14 елеваторних комплексів загальною потужністю зберігання 1,5 млн т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *