Дослідження: Рослинна м’ясо частіше їдять м’ясоїди, ніж вегани

Незважаючи на те, що споживання рослинного м’яса і молока є найвищим серед тих, хто дотримується веганства або вегетаріанства, левову частку споживачів складають саме всеїдні і флексітарісти.

Найчастіше вони їдять ці продукти через їх величезної кількості, йдеться в дослідженні Packaged Facts.

Дані опитування показують, що білок з рослинних джерел вважають корисним для здоров’я 69% споживачів США, у порівнянні з 42% споживачів, які віддають перевагу тваринного білка.

Люди, які недавно стали веганами або вегетаріанцями після вживання м’яса або молочних продуктів, можуть знайти альтернативні продукти приємними, якщо їм не вистачає смаку або текстури. Однак досвідчені вегани і вегетаріанці можуть не пропустити ці продукти до свого столу. Вони часто вже адаптували свій раціон і спосіб життя навколо продуктів, які виглядають і мають смак рослин.

Деяких веганів і вегетаріанців просто відштовхує ідея м’яса або молочних продуктів. Вони не цікавляться продуктами, які намагаються на них походити.

N.B. ЄС. Ринок рослинного молока і м’яса подвоїться за 5 років

Багато компаній, що працюють в сфері м’яса на рослинній основі, відкрито заявляють, що їхня мета – створити альтернативу м’ясоїдам замість звичайного м’яса. У просуванні своїх продуктів вони висувають безліч аргументів. Наприклад, що це поліпшить добробут тварин або зменшить вплив на навколишнє середовище в порівнянні з вирощування тварин для забою, пише fleischwirtschaft.de.

Окремі вегани і вегетаріанці дійсно можуть бути зацікавлені в альтернативних рослинних продуктах. Але ті, хто вибрав свою дієту і спосіб життя за станом здоров’я, ймовірно, відмовляться від багатьох альтернатив, вважають дослідники. Як правило, такі продукти сильно перероблені і можуть містити консерванти, сою або глютен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *