Дослідження: 35% світових споживачів купують продукти в Інтернеті

інтерес світових споживачів до цифрових технологій, здоров’ю та сталого розвитку значно зріс з початку пандемії COVID-19 в 2020 році. Близько 35% купують продукти харчування в Інтернеті.

Про це пише CISION з посиланням на дані компанії PwC, яка представила результати двох досліджень проведених до і після початку пандемії COVID-19. Дослідження присвячені розумінню звичок і поведінки міських споживачів, а також їх відношенню до цифрових технологій.

Переважання покупок через Інтернет

В даний час близько 35% споживачів купують продукти харчування в Інтернеті, причому 86% з них, планують продовжити це робити і після зняття карантинних обмежень.

До пандемії покупки непродовольчих товарів в оффлайн-магазинах були домінуючими в порівнянні з онлайн. Так, 47% споживачів сказали, що здійснювали покупки в звичайних магазинах щодня або щотижня в порівнянні з покупками за допомогою мобільних телефонів – 30%, комп’ютерів – 28%, через додатки голосових асистентів – 15%. З тих пір кількість покупок непродовольчих товарів в Інтернеті значно зросла: мобільний телефон – 45%, комп’ютер – 41%, планшет – 33%. Ця тенденція особливо яскраво виражена в Китаї і на Близькому Сході: 60% і 58% респондентів говорять, що вони почали частіше робити покупки через мобільні телефони.

Підвищений інтерес до охорони здоров’я

У порівнянні з іншими групами 59% мілленіалов і 57% тих, у кого є діти, приділяють більше уваги своєму благополуччю.

В результаті пандемії COVID-19 близько 51% міських споживачів більшою мірою орієнтовані на турботу про своє психічне здоров’я, благополуччя, фізичне здоров’я і харчування.

45% світових споживачів кажуть, що охорона здоров’я є однією з трьох основних причин їх проживання в місті.

Підтримка стійких технологій

Дослідження показало чітке розуміння стійкості і почуття громадянської відповідальності. Наприклад, в результатах опитування, проведеного до пандемії, 45% респондентів по всьому світу говорили, що вони уникають використання пластика, коли це можливо; 43% очікують, що підприємства будуть нести відповідальність за свій вплив на навколишнє середовище, а 41% очікують, що роздрібні продавці ліквідують пластикові пакети і упаковку для швидкопсувних продуктів.

Для поліпшення добробуту свого міста 49% респондентів готові поділитися своїми даними і навичками щодо використання стійких технологій для стабільного розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *