Добродія змінює стратегію дистрибуції

Компанія «Добродія Фудз» з 1 вересня 2021 р змінює стратегію дистрибуції і починає працювати з єдиним дистриб’ютором повного циклу – «САВСЕРВІС».

Як розповіли в «Добродія Фудз», репутація компанії безпосередньо залежить від посередників, і обмеження співпраці з великою кількістю дистриб’юторів мінімізує ризики виробника завдяки співпраці з єдиним партнером.

«Співпраця з національним дистриб’ютором значно спростить механізм непрямих продажів і прискорить процес адміністрування взаємодії, дозволить ефективно налагоджувати комунікації, використовуючи системний підхід планування тривалих спільних дій на ринку, що призведе до взаємної користі і стабільності наших компаній, а це позитивно вплине на динаміку продажів. Ми отримаємо в своє розпорядження розгалужену збутову мережу дистриб’ютора з широким охопленням ринку, що дозволить збільшити обсяги збуту і покриття, а в підсумку і прибуток », – зазначив заступник комерційного директора з питань національних ринків збуту компанії« Добродія Фудз »Анатолій Гаврилов.

Для довідки: ТМ «Добродія» – один з лідерів серед виробників вівсяних пластівців в Україні і одне з найбільших підприємств з виробництва пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі. Продукція представлена ​​?? в найбільших національних торговельних мережах у всіх регіонах України, а також експортується в більш ніж 30 країн світу (ЄС, Китай, Азію, Африку, Ізраїль, Молдову та ін.). Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», який входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group.

«САВСЕРВІС» – національний дистриб’ютор продукції світового виробника Procter & Gamble та інших відомих виробників (понад 60 торгових марок). Компанія веде стабільний бізнес з 1992 року і майже 30 років займає провідне місце серед дистриб’юторів продукції FMCG-сектора Східної Європи, має велику мережу філій (26 філій) і забезпечує якісний сучасний сервіс для більше 60 000 торгових точок в 24 областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *