Добродія випустила на ринок новий вид продукції

Торговий дім «Добродія Фудз» (ТМ «Добродія», ТМ San Grano), входить в Agricom Group, випустив нову продукцію San Granola.

Це гранола, яка представлена ​​чотирма смаками: шоколадна, гарбуз-ревінь, цитрусова і горіхово-медова, йдеться в повідомленні компанії.

«Гранола – це готовий сніданок, який складається з вівсяних пластівців, а також з горіхів, сухофруктів, меду, шоколаду або інших інгредієнтів. Такий сніданок має великий енергетичний потенціал, що дозволяє споживати його не тільки вранці, але і протягом дня як перекус », – пояснюється в повідомленні.

Як розповіли в компанії «Добродія Фудз», активне зростання рівня популярності категорії «гранола» спостерігалося в 2018-2019 роках, але прогнозується, що такий позитивний тренд буде зберігатися і надалі, з щорічним приростом обсягів продажів на рівні 7-8%.

«Протягом року технологи компанії працювали над унікальними рецептурами, які дозволили б запропонувати цінителям гранола цікаві, що не стереотипні смаки з використанням натуральних складових. San Granola повністю відповідає новому швидкого темпу життя, тому що це смачно, швидко і корисно! А за рахунок великої різноманітності смаків нашої продукції, кожен може вибрати саме те, що йому подобається », – зазначила директор компанії« Добродія Фудз »Ірина Брославцева.

Продукція San Granola представлена ​​на полицях супермаркетів, а також доступна онлайн за ціною від 52 грн.

Для довідки: Agricom Group – національна агропромислова група, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових і олійних культур, виробництво і торгівля продуктами харчування під торговими марками «Добродія», Super Hercules, San Grano, «Той самий Геркулес». ТМ «Добродія» представлена ​​в найбільших національних торговельних мережах у всіх регіонах України, а також експортується в 35 країн світу (ЄС, США, Бразилію, Китай, Азію, Африку, Ізраїль, Молдову та ін.). Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», який також входить до складу Agricom Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *