Добродія почала випуск здорових фудбоксов

ТМ «Добродія» (Agricom Group) випустила в продаж новий продукт – Foodbox «52 порції здоров’я», до якого увійшли 6 видів пластівців і 2 види Суперфуд.

В цілому 52 порції корисної та поживної їжі, повідомляє прес-служба компанії.

У компанії відзначають, що ідея виникнення Foodbox «52 порції здоров’я» з’явилася напередодні Великого поста і полягала в тому, щоб запропонувати комплексний набір, який дозволяє споживачу протягом декількох місяців сформувати здоровий раціон харчування з корисних продуктів.

Відповідно до досліджень компанії, підтвердженим європейськими лабораторіями, в пластівцях «Добродія» збережено 85% вітамінів, макро- і мікроелементи, що містяться в первинному зерні.

«У фудбоксе зібрані кращі продукти ТМ« Добродія », вироблені за сучасною технологією, які швидко готуються і зберігають при цьому користь зерна. Це унікальна пропозиція, яка не має аналогів на ринку », – говорить директор компанії« Добродія Фудз »Ірина Брославцева.

Виробник вважає, що продукція буде корисною не тільки для тих, хто дотримується посту, і вегетаріанців, але і для всіх, хто хоче вживати якісні продукти і вести здоровий спосіб життя.

Для довідки: Agricom Group – національна агропромислова група, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових і олійних культур, виробництво і торгівля продуктами харчування під торговими марками «Добродія», Super Hercules, San Grano, «Той самий Геркулес».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *