До 30% щорічно реалізуються в Україні насіння є підробкою

За оцінками різних фахівців, в Україні 15-30% щорічно реалізуються насіння – це підробка, а для підробок посадкового матеріалу популярних продуктів окремих компаній ця цифра сягає навіть 50-55%, особливо після масштабних рекламних компаній нових продуктів.

Про це повідомила керуючий партнер патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», яка є членом САУ, президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) Антоніна Пахаренко-Андерсон, пише «АПК-Інформ».

«Нерідко сільгоспвиробники свідомо купують неоригінальний продукт, не замислюючись, що можуть більше втратити при збиранні врожаю. Наявність підробок на ринку посівного матеріалу має величезний негативний вплив, починаючи від ризиків, які з’являються для сільського господарства і економіки в цілому, і закінчуючи шкодою, що наноситься довкіллю і продовольчого ланцюга певної культури », – вважає вона.
Ось чому головним меседжем української просвітницької кампанії, за словами Антоніни Пахаренко-Андерсон, став слоган – «Свідома відмова від покупки підробок починається з себе»!

«Український споживач, в тому числі аграрій, повинен усвідомити, що, купуючи підробку, можна не тільки втратити вкладені кошти, а й своїми діями підтримати тіньовий бізнес і організовану злочинність, а від цього постраждає економіка України, безпека, екологія та благополуччя кожного громадянина» , – підсумувала експерт галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *