ДМЗ Ярославського відновив виробництво теплоізолюючих суміші

ПрАТ “Дніпровський металургійний завод” (ДМЗ, раніше – “Євраз-ДМЗ”), що входить в DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почало застосовувати власну теплоизолирующую суміш (ТІС).

Відповідно до прес-релізу в четвер, суміш складається з золи і графіту, їх оптимальне співвідношення 70% на 30%. При випуску спокійних і низьколегованих марок сталі ця суміш потрібна для формування усадочноюраковини і утеплення головної частини зливків.

При цьому уточнюється, що багато років тому на підприємстві виробляли ТІС, але останнім часом використовували покупні.

“У грудні 2020 року в киснево-конвертерному цеху почали виробляти невеликі партії ТІС і застосовувати їх в плавках. Поступово відсоток використання власної суміші збільшували. Якщо в грудні її частка була 7%, то в січні вже 23%, а в лютому 56%. на сьогодні ДМЗ повністю перейшов на власну теплоизолирующую суміш “, – констатується в прес-релізі.

Переваги переходу на власну ТІС – незалежність від постачальників, можливість зробити ТІС, що ідеально підходить сталеварів, відзначають в компанії.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату і виробів з них. У 2020 році завод скоротив випуск сталі на 66% в порівнянні з 2019 роком – до 175 тис. Тонн, чавуну – на 67,3%, до 160 тис. Тонн, прокату на 68,4%, до 140 тис. Тонн.

Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю в Evraz Дніпровського метзаводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *