Для виробників сиру складаються сприятливі умови

Становище українських сироварів найближчим часом має покращитися.

Про це йдеться у повідомленні “Інфагро”.

«Давно вже аналітики ринку не мали приводів для такого оптимістичного прогнозу. Заснований він на зміні кон’юнктури світового ринку цього товару, ослабленні курсу гривні, стабілізації цін на сировину та збільшенні передсвяткового попиту», — пояснюють експерти.

Зазначається, що ціни на європейські сири помітно зросли, і це вселяє надію на скорочення імпорту. Цьому також сприятиме обвал курсу гривні.

“Тобто вітчизняні виробники сиру отримують додатковий шанс на збільшення цін під передсвяткову торгівлю, і багато операторів ринку цим шансом скористаються”, – прогнозують фахівці.

Незважаючи на рекордний імпорт сиру минулого місяця, виробництво сичужного сиру в жовтні впало незначно, на 2% рівня близько 6 тис. т. А випуск сирних продуктів навіть зріс у порівнянні з попереднім місяцем на 7% до 3,7 тис. т. Але щодо минулорічних показників спостерігається значне зниження.

“Цього місяця виробництво сиру теж не скоротиться, заводи готують обсяги для передсвяткового продажу”, – прогнозують аналітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *