Для української курятини відкрилося «вікно можливостей» на Близькому Сході

Два основних покупця бразильської птиці – Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати – в січні продемонстрували значне зниження обсягів імпорту.

Про це повідомляє Meat-Inform з посиланням на дані Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA).

Як наголошується, в минулому місяці в арабські країни було відправлено 97,95 тис. Т бразильської птиці, що на 3,5% менше показників січня 2019 року. Саудівська Аравія скоротила закупівлі на 9% в річному численні до 35,15 тис. Т. Об’єднані Арабські Емірати, другий за величиною покупець за обсягами, ще більше скоротив обсяги імпорту м’яса птиці з Бразилії – на 18% в річному численні, до 21,1 ти ст.

«У листопаді 2019 р Саудівська Аравія ввела тимчасову заборону на імпорт птиці з України, втім, в січні торгівля була відновлена. Таким чином, українська курятина може частково замінити бразильську на ринках країн Близького Сходу », – відзначають аналітики.

При цьому уточнюється, що на світовому ринку попит на птицю з Бразилії навпаки збільшився на 15% в порівнянні з показниками січня минулого року. Загалом, Бразилія за місяць експортувала 323,8 тис. Т м’яса птиці на суму $ 529,1 млн, що на 16,5% більше показників січня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *