Дім марочних коньяків “Таврія” на 47% збільшив обсяги виробництва

За 4 місяці поточного року Дім марочних коньяків “Таврія” справив 150 тисяч дал коньяку і бренді, що на 48 тисяч дал більше, ніж за аналогічний період в 2019 році. Зростання виробництва склав 47%, повідомляють “Українські новини”.

“В умовах кризи, спровокованої пандемією, ми робимо все можливе для збереження постійних обсягів виробництва і популяризації бренду” Таврія “у всьому світі”, – говорить генеральний директор Будинку марочних коньяків “Таврія” Андрій Сердюк.

За результатами 2019 року, частка Будинки марочних коньяків “Таврія” в загальному експорті коньяків і бренді склала 27%. Увага іноземних споживачів приваблюють класичні технології виробництва і високу якість продукції.

У червні компанія зробила першу поставку продукції в Чехію. Чеському споживачеві представлені коньяки віком від трьох до 30 років, вироблені за класичною технологією з власних спиртів, витриманих в 6500 дубових бутов і бочок, в тому числі крафтового продукти компанії.

Крім країн ЄС, таврійські коньяки сьогодні представлені на полицях Ізраїлю, Китаю, Білорусі, Канади, Нігерії. Також компанія веде переговори про постачання продукції в Казахстан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *