Дібрівка Агросервіс планує експортувати 300 т замороженої малини

Того року ТОВ «Дібрівка Агросервіс» експортувало 140 т замороженої органічної малини, в планах на цей рік – 300 т. Господарство має замовлення з Бельгії, Нідерландів і ще кількох країн.

Про це розповів власник ТОВ «Дібрівка Агросервіс» Юрій Демцюра під час XXV регіонального форуму «Органічна України. Київ ».

«В Європі дуже зацікавлені в нашій продукції, оскільки в цьому сезоні основний європейський виробник органічної малини – Сербія втратила більше 30% врожаю через град. Тому в Європі зараз почався ажіотаж на малину і це додало 0,35-0,45 євроцентів \ кг в ціні в порівнянні з минулим роком », – розповідає Юрій Демцюра.

Продукція «Дібрівка Агросервіс» орієнтована тільки на ринок Європи. Юрій Демцюра зазначає, що в Україні відсутній ринок малини, зі свіжими ягодами дуже важко працювати з супермаркетами. Господарство в минулому році мало невдалий досвід роботи з торговими мережами і до формату свіжої ягоди не повернеться.

«Ми з поля відразу Мороз малину і відправляємо на експорт. Хотілося щоб і наші торгові мережі торгували замороженої ягодою, як це роблять у всьому світі », – каже Юрій Демцюра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *