Держслужба зайнятості запустила web-портал для працевлаштування українців

У Державній службі зайнятості (ДСЗ) стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

Як повідомляє прес-служба ДСЗ, навчальні матеріали орієнтовані на розвиток навичок безробітних і працюючих громадян, на роботодавців та працівників державної служби зайнятості.

“Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для успішного працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання”, – зазначила директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

– розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

– отримати актуальну інформацію з пошуку роботи і підбору персоналу;

– навчитися складати резюме сучасного формату;

– підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

– вибрати освітні курси і вебінари для безробітних, в тому числі ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

“Портал допоможе реалізувати важливу для служби завдання – знайти гідну роботу кожного українця і кваліфікований персонал кожному роботодавцю”, – підкреслила Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, будуть проводитися вебінари і дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися в відеоформаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *