Decathlon відкриє третій магазин в Києві в ТРК “Проспект”

Французький бренд спортивного одягу Decathlon, що входить до міжнародної групи Auchan Group, відкриє навесні 2021 року новий магазин в торгово-розважальному комплексі (ТРК) “Проспект”, розширивши мережу в Україні до трьох магазинів.

“У ТРК” Проспект “заплановано ще одне яскраве відкриття нового орендаря – французького бренду Decathlon, заплановане на весну 2021 року. Це буде перша резиденція Decathlon на лівому березі столиці”, – йдеться в прес-релізі компанії Arricano.

Згідно з ним, площа нового магазина складе близько 2 тис. Кв. м.

Перша торговельна точка Decathlon площею 2,5 тис. Кв. м розмістилася в першій черзі “Рітейл Парк Петрівка” в березні-2019. Будівництво магазину тривало чотири місяці, обсяг інвестицій склав EUR1 млн. Другий магазин був площею 3 тис. Кв.м був відкритий в листопаді-2019 поряд з ТРЦ Lavina Mall.

Крім того, Decathlon запустив онлайн-магазин, доставка доступна в усі регіони України. У магазині по вул. Берковецькій також діє сервіс Decathlon Drive.

Перший магазин Decathlon відкритий в 1976 році у Франції. В даний час бренд налічує понад 1,5 магазинів в 56 країнах світу. 99% продукції в магазинах мережі – товари власних брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *