“Дарниця” визнана однією з кращих компаній-роботодавців в Україні

Фармацевтична компанія “Дарниця” увійшла в топ-20 рейтингу роботодавців України. Відповідні результати оприлюднив міжнародний кадровий портал grc.ua. Рейтинг, за даними порталу, був сформований на основі відгуків шукачів та експертів ринку праці. Респонденти назвали фармацевтичну компанію “Дарниця”, як одне з найбажаніших місць для роботи.

Директор з управління персоналом фармацевтичної компанії “Дарниця” Тетяна Герман, коментуючи результати рейтингу зазначила, що одним з переваг компанії, яке робить її бажаною для здобувачів, є сильна команда, а також турботу про кожного співробітника.

“Сьогодні бізнес стає більш мультизадачність. Необхідно одночасно прискорювати темпи зростання, протидіяти новим викликам і покращувати показники ефективності. У такій ситуації ключовим фактором є сильна команда. У” Дарниці “працює понад 1 тисячі висококваліфікованих фахівців, які є конкурентними як в Україні, так і за кордоном “, – підкреслила Герман.

Вона також додала, що співробітники є одними з ключових стейкхолдерів “Дарниці”, взаємодія з якими є важливим напрямком корпоративної культури. У компанії, за її словами, створена багатоканальна система внутрішніх комунікацій, існує практика прямого діалогу менеджменту з співробітниками, проведення масштабних заходів, в ході яких команда отримує відповіді на питання щодо розвитку бізнесу.

“Компанія постійно удосконалює систему розвитку персоналу. В” Дарниці “діють програми з корпоративного навчання і розвитку для співробітників, щорічно удосконалюється система мотивації і пільг, всі працівники забезпечені медичним страхуванням. Для отримання зворотного зв’язку в компанії двічі на рік проводиться опитування працівників”, – додала Герман.

В “Рейтинг роботодавців України” увійшли українські та іноземні компанії. В ході дослідження, яке проходило протягом вересня 2019 – лютого 2020 року, респонденти розповідали, якими критеріями керуються при виборі роботи, які галузі вважають привабливими і в яких компаніях хотіли б працювати. В опитуванні брали участь близько 3500 активних здобувачів роботи, які робили свій вибір серед компаній, що представляють різні галузі економіки і всю географію України.

Фармацевтична компанія “Дарниця” заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія і рішення проблем болю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *