“Дарниця” формує стратегічний запас сировини для виробництва критично важливих ліків

Фармацевтична компанія “Дарниця” має достатній запас препаратів, які можуть застосовуватися при лікуванні важких і критичних пацієнтів, інфікованих вірусом SARS-CoV-2. За оцінками лікарів, пацієнтам з COVID-19, які підключені до апаратів ШВЛ і перебувають у важкому стані у відділенні інтенсивної терапії, може знадобитися до 50 різних лікарських засобів.

Голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків підкреслив, що “Дарниця” також формує запаси сировини для забезпечення виробництва необхідних ліків в подальшому.

“В Україні повинен бути стратегічний запас ліків. Йдеться про седативних засобах, анестетиках, препаратах для реанімації, міорелаксанти і антибіотиках. Продуктовий портфель” Дарниці “включає значну частину лікарських засобів, які можуть застосовуватися при невідкладних станах, зокрема, у випадках COVID- 19. ми оцінюємо, що їх запасів достатньо на термін від двох до чотирьох місяців. Також ми формуємо запаси сировини, щоб забезпечити виробництво препаратів відповідно до потреб системи охорони здоров’я “, – зазначив Шим ків.

Шимків нагадав, що препарати “Дарниці” також входять до затвердженого в березні Кабміном перелік лікарських засобів, медичних виробів і обладнання, призначених для запобігання виникненню та поширенню COVID-19.

“Дарниця” виробляє і інші лікарські засоби, що не входять до затвердженого урядом переліку, але в яких може виникнути необхідність в критичних ситуаціях », – додав він.

Нагадаємо, через зростання числа інфікованих в країнах ЄС, Єврокомісія серйозно оцінює загрозу дефіциту медикаментів для лікування хворих з COVID-19.

Раніше повідомлялося, що фармацевтична компанія “Дарниця” отримала державну реєстрацію на субстанцію гідроксихлорохіну, який включений в національний протокол лікування коронавирусной інфекції як препарат експериментальної терапії. Компанія також продовжує процес необхідних дій для початку виробництва готового лікарського засобу.

Крім того, “Дарниця” змінила плани виробництва, щоб збільшити випуск противірусного препарату “Імустат” і жарознижуючий засіб “Парацетамол-Дарниця”, які можуть застосовуватися в умовах епідемій вірусних захворювань. Так, “Дарниця” направила в аптеки додаткові 100 тиЄксяч упаковок “Імустат” і випустить протягом квітня 1,6 млн упаковок “Парацетамолу-Дарниця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *