Danone нарощує потужності виробництва рослинного молока

Бренд Alpro, що належить Danone, збільшує потужності з виробництва веганського молока на своєму заводі у Великій Британії на тлі зростання попиту.

Так, компанія інвестувала 17 млн ​​фунтів стерлінгів (близько $23 млн) у нову високошвидкісну виробничу лінію на своєму заводі в Кеттерінгу, пише Greenqueen.

Це дозволило заводу виробляти 300 млн. літрів соєвого, вівсяного, мигдального, кокосового та інших видів молока, а до 2022 року цей показник зросте до 400 млн. літрів.

Крім установки високошвидкісної виробничої лінії Alpro встановила комбінований блок охолодження, тепла та енергії (CCHP), який може виробляти всі три одночасно за рахунок спалювання газу. Це допомагає знизити споживання енергії на заводі, який працює на 100% відновлюваних джерелах.

Компанія також представила водоочисну станцію для скорочення стічних вод. Відтепер близько 218 м3 води на тиждень можна повторно використати повторно.

Зазначається, що зазначені інвестиції є частиною плану бренду Danone, на загальну суму близько 41 млн фунтів стерлінгів ($55 млн), оскільки він прагне задовольнити споживчий попит на рослинне молоко.

«Зміни, які ми впроваджуємо, не тільки збільшать обсяг продукції, яку ми виробляємо у Великобританії для покупців з Великобританії, але також дозволять нам випереджати тенденції і продовжувати залишатися брендом, що сприяє зростанню категорії та стимулюванню національного апетиту до смачних і корисних продуктів на рослинній основі», — уточнили. в компанії.

Довідка: Група компаній Danonе (Франція) — одна з провідних компаній світу з виробництва молочних продуктів. В даний час Danone має три основні напрямки діяльності: свіжі молочні продукти та дитяче харчування, печиво та мінеральна вода, лідируючи у виробництві солодкого печива та свіжих молочних продуктів. Група компаній представлена ​​на п’яти континентах у 150 країнах. Загалом кількість співробітників перевищує 86 тис. осіб. В даний час Danoне реалізує в Україні широкий спектр продуктів: «Актімель», «Активія», «Растишка», «Даніссімо», «Живінка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тема», «Простоквашино», «Галактон» », «Смішарики», «Кремез».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *