Cygnet скоротила виробництво цукру на 10%

Цукровий завод Cygnet за результатами виробничого сезону 2019/2020 переробив 165,9 тис. Т цукрових буряків і виготовив 25,7 тис. Т цукру, що на 10% менше показника минулого року.

Про це повідомила компанія в своєму корпоративному журналі.

Також зазначається, що вихід цукру склав 15,5%.

«Хоча цей сезон був рекордно коротким, ми встигли побачити результати раніше проведеної модернізації обладнання: витрата газу скоротилися на 0,5 м3 на 1 т буряка. Більше 80% виробленого цукру – продукція першої категорії. Тобто в цілому ми дотримуємося перспективних планів на підвищення ефективності виробництва і зростання якості готової продукції », – робить висновок технічний директор Анатолій Манойленко.

За його словами, завдання на наступний сезон – закріпити досягнуті позиції. Можливо, дещо поліпшити частину виробничих показників.

Сівозміну Cygnet в 2019 був незмінним у порівнянні з попередніми роками. 14% посівних площ були відведені під цукровий буряк. Середня врожайність склала 41,2 т / га.

«В цілому строки збирання у нас в цьому році трохи зсунулися. Погода внесла свої корективи. Транспорту було досить для перевезення, а елеватор брав урожай без перебоїв », – розповідає головний агроном Житомирського відділення« Сігнет-Центр »Олександр Гапонюк.

Крім того, компанія підвела підсумки по врожайності: кукурудза – 9,2 т / га, соя – 2,6 т / га, пшениця – 6,7 т / га.

Для довідки: завод Cygnet в 2018/19 МР переробив 206 тис.т цукрових буряків, справив 28,7 тис. Т цукру. Вихід цукру склав 13,9%.

Група компаній Cygnet обробляє понад 24,2 тис. Га в центральній частині України – Житомирській і Вінницькій областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *