Coca-Cola втричі збільшила продуктивність лінії розливу напоїв на заводі в Київській області

“Кока-Кола Беверіджиз Україна” інвестувала EUR25 млн у модернізацію виробничої лінії на Київському заводі (с. Велика Димерка Київської обл.), Потужності якої виростуть втричі – до 42 тис. Півлітрових PET-пляшок на годину, повідомила компанія в прес- релізі в середу.

За даними компанії, нове обладнання модернізованих ліній розливу збільшить ефективність виробництва без збільшення енергоспоживання, що зменшить викиди CO2 і оптимізує використання ресурсів.

“Кока-Кола Беверіджиз” уточнила, що оновлює вже другу лінію на Київському заводі за перший квартал 2021 року. Перший етап плану модернізації, проведений в січні, полягав у збільшенні продуктивності лінії напоїв в металевих банках на 80% – до 90 тис. Банок на годину.

Згідно з даними компанії, Київський завод працює вже більше 20 років, і використовує 11 ліній для розливу безалкогольних напоїв в пластикові та скляні пляшки, металеві банки і Tetra Pak.

Як повідомлялося, “Кока-Кола Беверіджиз Україна” – один з лідерів українського ринку безалкогольних напоїв. Офіційний ботлер – The Coca-Cola Company.

“Кока-Кола Беверіджиз Україна” виробляє широкий вибір безалкогольних напоїв в різних категоріях – солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої і холодні чаї.

Перший завод компанії в Україні було відкрито у Львові. В даний час компанія володіє одним заводом в с. Велика Димерка Київської області, який заробив в 1998 році.

Продукція компанії розповсюджується через 21 дистриб’юторський центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *