Чверть найбільших харчових компаній переходять на рослинний білок

28% найбільших в світі роздрібних продавців і виробників продуктів харчування переходять на альтернативний білок, щоб не відставати від мінливих переваг споживачів.

Згідно з новим звітом, опублікованим Ініціативою Fairr, найбільш активно диверсифікують свої портфелі за допомогою рослинних альтернатив Unilever, Conagra, Nestlé і Tesco.

Альтернативні білки в звіті включали альтернативи як рослинного м’яса, так і молочним продуктам, а також клітинне м’ясо.

Хоча останнім поки комерціалізоване тільки в Сінгапурі, деякі компанії намагаються отримати переваги першопрохідців, інвестуючи в технологію і випереджаючи нормативні зміни у всьому світі.

Як відзначають аналітики, 7 з 25 оцінюваних компаній поставили чіткі цілі щодо диверсифікації джерел протеїну. При цьому Unilever, Conagra, Nestlé були названі «найефективнішими» виробниками, а британські роздрібні торговці Tesco і Sainsbury’s – найбільшими роздрібними торговцями.

Наприклад, Unilever до 2027 р поставила за мету досягти $ 1,2 млн продажів альтернативних м’ясних і молочних продуктів, а також Tesco планує збільшити продажі замінників м’яса на 300%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *