Чистий прибуток Укрспирту зросла на 27%

Держпідприємство «Укрспирт» за підсумками 8 місяців 2020 р збільшило основні показники – прибуток, обсяг виробництва і виплати до держбюджету.

Про це повідомив т.в.о. директора ДП Сергій Блеськун в Facebook.

Так, «Укрспирт» за звітний період (в порівнянні з аналогічним періодом 2019 г.) збільшив на 5,5 млн грн чистого прибутку – до 25,6 млн грн, оплатив на 113 млн грн більше податків до держбюджету (395.1 млн грн), справив на 792 тис дав більше спирту (4,24 млн дал).

«Частина цих показників складається з результатів періоду вже після демонополізації галузі, тобто від часу, коли наше держпідприємство початок конкурувати на ринку … До кінця року плануємо передати Міністерству економрозвитку 30 пропозицій по приватизації спиртових об’єктів», – резюмує Блеськун.

Для довідки: «Укрспирт» – великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Загальна виробнича потужність ДП – більше 36 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. 37 заводів фактично не працюють.

З 1 липня 2020 року набрав чинності закон про демонополізацію спиртової галузі, яким скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, в якості лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *