Чистий дохід “Дарниці” від реалізації продукції в 2019 році склав 3,3 млрд грн

Фармацевтична компанія “Дарниця” в 2019 році отримала чистий дохід від реалізації продукції в розмірі 3,312 млрд грн, на 10,3% більше ніж у 2018 році, говориться у фінансовому звіті компанії.

Згідно з документом, чистий прибуток виріс на 30%. Податок на прибуток “Дарниці” за 2019 склав 120,6 млн грн.

Глава ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків зазначив, що близько 10% доходу “Дарниця” направила в проекти по цифровому перетворенню компанії і розробку нових лікарських засобів. У компанії нагадують, що за останні 5 років “Дарниця” випустила понад 40 нових препаратів, в розробку яких інвестувала 35,3 млн євро. Всього за останнє десятиліття «Дарниця» направила на дослідження і розробки 200 млн євро.

У компанії також нагадали, що в 2019 році «Дарниця» почала процес масштабної трансформації: провела ребрендинг і визначила нову філософію бізнесу, цінності та стратегічні цілі, а саме – побудова міжнародного фармацевтичного бренду, забезпечення лідерства у виробництві комплексних генериків і діджіталізацію 100% бізнес- процесів.

“Розвиваючи наше продуктове портфоліо ми дотримуємося обраної стратегії – фокусуванні на лікуванні найпоширеніших в Україні захворювань. У кооперації з міжнародними компаніями, а також завдяки власним дослідженням, ми розробляємо нові медикаменти. На сьогоднішній день в нашому портфелі є понад 60 препаратів, які знаходяться на різних етапах розробки. Їх ми плануємо зареєструвати до 2023 року. На дослідження і розробку нових продуктів “Дарниця” щорічно направляє більше 40% від загального обсягу інвестицій “, – підкреслив Шимків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *