Черкаський завод Ostсhem збільшив виробництво добрив на 22%

Черкаське ПАТ «Азот», що входить в Ostchem (Group DF), в першому кварталі 2020 р справило 444,1 тис. Т азотних мінеральних добрив, що на 22% більше, ніж в цей період минулого року.

Про це йдеться в повідомленні Group DF, передають «Українські Новини».

Товарної аміачної селітри було вироблено 147,1 тис. Т, товарного карбаміду – 168,6 тис. Т, КАС – 126,1 тис. Т, аміачної води – 2,3 тис. Т.

Крім того, вироблено 216,3 тис. Т аміаку і 168,9 тис. Т неконцентрированной азотної кислоти.

«З початку року всі виробничі потужності підприємства працюють на 100% -ної навантаженні. Це дало можливість наростити обсяги виробництва мінеральних добрив. У порівнянні з відповідним періодом минулого року виробництво карбаміду зросла на 23%, КАС – на 22%, аміачної селітри – на 21% », – сказав голова правління підприємства Віталій Скляров.

За його словами, в цьому році погодні умови дозволили аграріям значно раніше почати польові роботи, це також стало одним з факторів, які визначили напружений виробничий ритм роботи заводу.

«Підприємство продовжує працювати, незважаючи на особливі умови в період карантину, і повністю виконує всі контракти, забезпечуючи безперебійні поставки азотних добрив сільськогосподарським виробникам», – зазначив він.

Скляров впевнений, що сьогодні Українсько хімічна галузь стає новим драйвером української економіки і є однією з небагатьох в Україні, яка продовжує демонструвати зростання.

«Від української хімічної індустрії сьогодні залежить функціонування багатьох інших галузей економіки, перш за все, сільського господарства. Хіміки це прекрасно розуміють і дуже відповідально ставляться до виконання виробничих планів. Своєчасно вироблені і відвантажені азотні добрива впливають на майбутній урожай 2020. Зараз, саме в період економічної кризи, питання продовольчої безпеки країни стає особливо актуальним. По-друге, саме від того, як навесні спрацює АПК, буде частково залежати швидкість виходу української економіки з кризи », – пояснив Скляров.

Він підкреслив, що аграрний сектор залишається найсильнішою експортною галуззю країни, яка сильно впливає платіжний баланс і інші макроекономічні показники України.

Для довідки: в групу Ostсhem, що належать Group DF Дмитра Фірташа, входять три хімічних заводи ВАТ «Азот» (Черкаси), ПАТ «Рівнеазот», ВАТ «Сєвєродонецьке об’єднання« Азот ». Підприємства виробляють добрива і хімічну продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *