Через збільшення попиту світовий ринок м’яса птиці зросте до $ 347 млрд за 8 років

Протягом наступних 8 років очікується, що обсяг світового ринку птиці зросте з $ 267 млрд до $ 347 млрд через зростання попиту на ринках, що розвиваються, таких як Китай і Індія.

Про це свідчить останнє дослідження ринку, опубліковане Coherent Market Insights.

Згідно з даними, оприлюдненими USDA, в 2017 р виробництво птиці в Китаї склало 700 тис. Т і збільшилася на 11,7% в 2018 р Однак із серпня 2018 року через ситуацію з АЧС в Китаї споживання птиці зростає ще більш помітними темпами. Що стосується виробництва, то в цьому році очікується зростання на 15%.

Згідно з повідомленням, Азіатсько-Тихоокеанський регіон доміновал на світовому ринку і за обсягами доходу в 2018 р і займав 27,3% його частки. Саме в цьому регіоні очікується найбільш помині зростання попиту.

«У 2018 найбільшу частку за обсягом доходів в птахівництві отримав сектор курятини. 86,7% всього м’яса птиці на світовому ринку займала саме ця продукція. Втім, через зміну споживчих звичок і орієнтацію на здоровий спосіб життя, експерти прогнозують підвищення попиту і на інші види птиці, наприклад, на індиків », – вказується в дослідженні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *