Через фінансові проблеми АЗК Glusco здає заправні станції в оренду – ЗМІ

Через важке фінансове становище, викликаного блокуванням повноцінної роботи протягом п’яти місяців, мережа АЗК Glusco прийняла рішення здати в оренду кілька заправок для покриття операційних витрат. Про це передає enkorr, посилаючись на слова представника топ-менеджменту компанії.

Повідомляється, що мережа – “майже банкрут”, а торгівля газом і робота магазинів не забезпечують покриття поточних витрат, а тому компанія здасть кілька станцій в оренду, щоб перекрити нестачу коштів на утримання мережі і персоналу.

За словами представника, в оренду здадуть 6-7 АЗК. На сьогоднішній день в Києві два комплексу вже почали роботу під брендом “ВОГ”, один – під “Кло”, а ще один – під “БРСМ”.

Компанія вела переговори з більшістю основних учасників ринку, будучи зацікавленою в отриманні максимальної вигоди від здачі станцій.

Що стосується майбутньої зміни власника мережі Glusco і його позиції щодо передачі станцій в оренду, співрозмовник enkorr сказав, що договори, які укладаються, не передбачають тривалих термінів оренди.

Нагадаємо, в березні СБУ спільно з фіскальною службою блокували роботу компанії “Глуск Україна”, яка управляє однією з найбільших мереж автозаправних станцій, що належать Proton Energy Group S.A.

Звинувачення, висунуті правоохоронними органами на адресу мережі АЗС, в компанії назвали абсурдними і безпідставними. У Glusco відзначали, що робота мережі була заблокована в рамках кримінального провадження, відкритого щодо іншої компанії, яка не має до неї ніякого відношення.

За даними джерел enkorr, влітку компанія в судах опротестувала арешти і домоглася їх зняття, проте на даний момент робота мережі під брендом Glusco все ще блокується силовиками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *