Чат-бот продав залізничних квитків на $ 600 тис

Спеціально створений “Укрзалізницею” фінансовий чат-бот RailwayBot за рік збільшив аудиторію на 45%, а продаж переступив за $ 600 тисяч.

Про це повідомляє генеральний директор RailwayBot Антон Біблії в Facebook.

За його словами, цей зручний сервіс спрощує комунікацію з компанією, а “пошук квитків став неймовірно простим, швидким і доступним”.

“З нашого досвіду, весь процес займає менше 30 секунд. … Створили більше 1 млн моніторингів, щоб RailwayBot регулярно перевіряв наявність квитків, а при появі повідомив вам. Щоб ви оформили і оплатили їх через Apple / Google Pay. А потім, звичайно, зберегли в Wallet на iPhone або Google Pay на Android, а за 2 години до відправлення отримали нагадування з квитками. до речі, збереження в Android-гаманець було нами підключено вперше в Україні “, – заявив Біблії.

При цьому він додав, що в 2019 році УЗ з цим проектом перемогла в щорічній премії від PaySpace Magazine як кращий фінансовий чат-бот в країні.

“У наступному році ми плануємо продати квитків на $ 1 млн, а вже в найближчому місяці випустимо оновлені версії бота в Facebook, Viber і дещо ще”, – пообіцяв він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *