Частка квартир з ремонтом в новобудовах може досягти 25% 2025 року – думка

Частка квартир з ремонтом до 2025 року може досягти 20-25% від загального обсягу житла, що будується, повідомив “Інтерфакс-Україна” керівник проекту #READYDIM Вадим Войсевіч.

“Забудовники шукають оптимальне поєднання реалізованих квартир з повноцінним ремонтом, чистової й чорнової обробкою. В даний час можна говорити про комбінованому підході девелоперів: в деяких проектах квартири зі 100-відсотковим ремонтом становлять близько 10-20% від загальної кількості, найчастіше це цілі окремі секції “, – розповів він.

Войсевіч зазначив, що в цілому на ринку частка квартир з ремонтом зросла до 10%, що вдвічі вище, ніж в 2017 році.

За даними експерта, середня вартість ремонту від забудовника в ЖК класів комфорт і комфорт + обходиться покупцеві від $ 450 до $ 650 / кв. м без меблів, $ 800- $ 1250. / кв. м з меблями.

“У бізнес-класі ціна ремонту стартує від $ 1000-1250 / кв. М і обмежена виключно побажаннями клієнта.” Коробкових “, стандартних рішень в бізнес-класі просто немає”, – розповів Войсевіч.

При цьому експерт повідомив, що якщо ремонт нової квартири реалізується згідно з проектом і без переробок, то вартість ремонтних робіт від забудовника і своїми силами практично однакова. Якщо ж покупець зайнявся переробкою, вона може вирости вдвічі-втричі.

За його словами, покупцеві квартири важливо мати вибір за якістю виконуваного ремонту від забудовника, але поки лише кілька компаній пропонують покупцеві різні пакети ремонту, в залежності від використовуваних будматеріалів і виконуваних робіт.

“Оптимальний варіант – це, умовно, три цінових пакета: Standart, Comfort, Premium без меблів і з меблями. При цьому також величезний інтерес покупця викликає опція по меблюванню й оснащення квартир технікою”, – додав експерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *