Частка Coca-Cola в експорті з України безалкогольних напоїв, води і соків в 2019 р склала 7%

Частка Coca-Cola Україна в сумарному експорті безалкогольних солодких напоїв, мінеральних вод та соків за підсумками 2019 року склала 7%, повідомив генеральний директор “Кока-Кола Беверіджиз Україна” Константінос Спанудіс.

“За останні кілька років ми подвоїли обсяги нашого бізнесу. У 2019 наш загальний внесок у ВВП України досяг 9,4 млрд грн або 0,24% ВВП України. Ми забезпечуємо 7% загального експорту безалкогольних напоїв, бутильованої води і соків, а 71 % всіх наших витрат на товари і послуги йде українським постачальникам “, – повідомив він на засіданні Хаба з питань корпоративної соціальної відповідальності в Американській торговельній палаті в Україні у вівторок.

За словами гендиректора компанії, одне робоче місце в системі Coca-Cola підтримує 18 робочих місць в суміжних галузях.

ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна” – один з лідерів українського ринку безалкогольних напоїв, належить американській The Coca-Cola Company.

Система компаній “Кока-Кола” в Україні складається з двох юридичних осіб: ТОВ “Кока-Кола Україна Лімітед” та ВП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед”.

“Кока-Кола Україна Лімітед” надає консультаційні послуги в сфері аналітики ринку, маркетингової стратегії, якості продукції. Компанія “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” несе відповідальність за виробництво готових безалкогольних напоїв під ТМ The Coca-Cola Company, їх поширення і продаж на території України.

“Кока-Кола Беверіджиз Україна” виробляє безалкогольні напої в різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої і холодні чаї.

Перший завод компанії в Україні було відкрито у Львові. В даний час компанія володіє одним заводом в Броварах, який заробив в 1998 році.

Сьогодні на заводі працюють 12 ліній сумарною виробничою потужністю понад 100 млн юніт кейсів (1 юніт кейс дорівнює 5,678 л) продукції в рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *