Cereal Planet продає виробничі потужності в Україні

Група компаній Cereal Planet не вела виробничої та торгової діяльності в першому кварталі 2021 р

Про це йдеться в звіті компанії на Варшавській фондовій біржі.

Так, в січні-березні 2021 року компанія отримала € 6 тис. Чистого прибутку, що в 4,7 рази нижче, ніж за перший квартал 2020 року (€ 6 тис.).

При цьому, виручки і валового прибутку Cereal Planet за звітний період не отримала.

«Вирішальний вплив на діяльність і результати зробила продаж виробничих потужностей в Україні. Продажі були за номінальною вартістю, тому було завдано збиток в розмірі € 6,71 млн. Рада директорів має намір розширити свою діяльність в Європі … Компанія поки не готова розкривати план стратегії. У Компанії немає ні доходів, ні витрат. Сума балансу становить € 91 тис. », – йдеться в звіті.


Для довідки: Cereal Planet – група компаній, представлена ​​в Україні з 1998 р як Cereal Ukraine. Остання в даний час займає до 10% українського ринку круп. Основними видами діяльності Cereal Ukraine є виробництво, переробка і фасування круп, оптова торгівля бакалійними товарами і дистрибуція в східному регіоні України. Вироблена і постачається продукція представлена ​​в більшості оптових і роздрібних мереж України. Cereal Ukraine експортує крупи в більш ніж 50 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *