Ceetrus Ukraine вивчає питання запуску маркетплейса для всіх орендарів керованих ТРЦ

Міжнародний девелопер Ceetrus розглядає запуск в Україні маркетплейса для орендарів керованих їм торгово-розважальних центрів, повідомила операційний директор Ceetrus Ukraine Анна Корягіна.

“Ми вивчаємо досвід створення маркетплейса для всіх галерей, які у нас є в управлінні. Незважаючи на те, що вивчаємо дуже активно, ми до сих пір його не реалізували. Але це план, і в цьому напрямку ми хочемо рухатися”, – розповіла Корягіна в ході вебінару “Аналітика ринку торговельної нерухомості” в понеділок.

При цьому Корягіна зазначила, що подібне дослідження пов’язане з істотними фінансовими витратами. Крім того, прямим конкурентному такого майданчика є “Розетка” як найбільший оператор, що працює на ринку як онлайн, так і офлайн.

Експерт зазначила позитивні результати в умовах локдауна таких нестандартних форматів на ринку торговельної нерухомості, як pick-up point рітейлера Ikea і ТЦ “Рітейл Парк Петрівка” з магазинами, що мають окремі вхідні групи, які могли здійснювати діяльність під час карантинних обмежень.

“У 2020 рік ми заходили з досить суттєвою вакантністю в” Рітейл Парк Петрівка “, але у нас вийшло її заповнити. Ми підписали виробництво, великий вантажний формат оператора доставки”, – повідомила Корягіна, уточнивши агентству “Інтерфакс-Україна”, що мова про операторі “Нова пошта”.

ТОВ “Сітрас Україна” (до червня 2018 – “Іммошан Україна”) є міжнародним девелопером торгових центрів і ритейл-парків в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *