British American Tobacco призупинила бізнес в Україні, але продовжить працювати у РФ. Philip Morris поки теж

Виробник цигарок British American Tobacco вирішив призупинити виробництво в Україні через ситуацію з безпекою через війну, проте продовжує працювати в Росії. Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Ми глибоко стурбовані конфліктом в Україні. Безпека та благополуччя наших людей там і в усьому регіоні є нашим головним пріоритетом. У нас підприємства на 1000 осіб в Україні та на 2500 у Росії. Наші думки з ними всіма у цей неймовірно скрутний час”, – заявили у BAT

Зазначається, що в Україні компанія призупинила всі ділові та виробничі операції та надає всю можливу підтримку та допомогу співробітникам, включаючи допомогу у переїзді та тимчасовому розміщенні, а підприємства групи у країнах, що межують з Україною, надають їм гуманітарну допомогу.

У той же час сигаретний гігант заявляє, що продовжить працювати в РФ, де в нього розташовані значні виробничі потужності та безліч співробітників по всій країні, про які слід потурбуватися.

“Наш бізнес у Росії продовжує працювати. Як ключовий принцип ми зобов’язані піклуватися про всіх наших співробітників у цей надзвичайно складний і невизначений час для них та їхніх сімей”, – кажуть у компанії.

Однак усі заплановані капіталовкладення у Росії в B.A.T. вирішили призупинити, зосередившись на виробництві тютюнових виробів, включаючи вироби для електронного нагрівання.

“Крім того, ми масштабуємо нашу діяльність відповідно до поточної ситуації, у тому числі раціоналізуємо нашу маркетингову діяльність. Ця складна ситуація, що стрімко розвивається, вимагає від нас постійної оцінки широкого кола факторів і міркувань”, – заявили в компанії.

При цьому в British American Tobacco запевняють, що дотримуються і будуть дотримуватися надалі всі міжнародні санкції, пов’язані з нинішнім конфліктом, у повному обсязі.

У свою чергу, інший тютюновий гігант – Philip Morris International – також повідомляє, що призупинить заплановані інвестиції в РФ, включаючи запуск всіх нових продуктів, а також інвестиції в комерційну, інноваційну та виробничу діяльність.

“PMI також активізувала плани зі скорочення своїх виробничих операцій у Росії на тлі збоїв у ланцюжку поставок і змінної нормативно-правової бази. Ми будемо продовжувати слідкувати за розвитком ситуації”, – заявили в компанії.

Там вказують, що першочерговим пріоритетом для неї є безпека понад тисячу її співробітників та їхніх сімей в Україні, проте прямо про зупинення виробництва в Україні не йдеться.

“Ми зробили дії для виконання трьох найважливіших завдань: допомога в евакуації на сьогоднішній день понад 800 осіб, у тому числі з найбільш постраждалих районів; надання екстреної допомоги працівникам, які залишилися в Україні; матеріально-технічна, медична, фінансова та інша практична підтримка у сусідніх країнах тим, хто залишив країну”, – сказано у повідомленні.

При цьому Philip Morris продовжить виплачувати заробітну плату всім українським співробітникам “протягом цього періоду”, як і всім співробітникам у Росії.

“Ми з шоком спостерігаємо за війною в Україні і найрішучішим чином засуджуємо насильство. Ми солідарні з невинними чоловіками, жінками та дітьми, які страждають. Ми приєднуємося до багатьох голосів, які закликають до негайного припинення війни та відновлення миру”, – заявив глава PMI Яцек Ольчак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *