Bosch планує відкрити в Україні завод з виробництва електроінструментів

Один з провідних світових постачальників технологій і послуг – німецька компанія Bosch – розглядає можливість відкриття в Україні потужності з виробництва електроінструментів.

Таку можливість обговорювали на зустрічі першого віце-прем’єр-міністра – міністра економіки Олексія Любченка з уповноваженим представником і президентом групи Bosch в Україні, Росії, Республіці Білорусь, Центральної Азії, Монголії і на Кавказі Штеффаном Хоффманном.

“Маємо серйозні наміри організувати в Україні потужності з виробництва електроінструментів. Зараз в процесі дослідження локація для виробництва, аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили і організаційні питання”, – повідомив Хоффманн.

Олексій Любченко в свою чергу повідомив представникам “Роберт БОШ ЛТД” про преференції уряду для інвесторів, які будуть розвивати бізнес в Україні.

“У нас повністю готовий законодавчий пакет для підтримки стратегічних інвесторів, так звані інвестняні. Умови – інвестиції понад 20 млн євро, створення більш 80 робочих місць, зарплата вище середньої в регіоні. Замість цього ми пропонуємо дуже привабливі умови – податкові пільги, митні преференції при ввезенні обладнання та багато іншого “.

В Україні група компаній Bosch представлена ​​з 1993 року і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової і побутової техніки.

Діяльність Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямках: рішення для мобільності, промислові технології, товари народного споживання, будівельні технології та енергетика. До групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена ​​майже в 150 країнах.