Bolt запустив послугу виклику таксі з дитячим кріслом

Сервіс за викликом таксі Bolt запустив нову послугу Bolt Kids, яка дозволяє замовити автомобіль з кріслом для дитини.

В даний момент категорія Kids працює в тестовому режимі в Києві, при цьому тариф не передбачає додаткову плату за наявність дитячого крісла в авто цієї категорії, повідомляє прес-служба сервісу.

Зокрема, в Bolt відзначили, що варто вибирати саме цю категорію, якщо користувач планує поїздку з дитиною до 12 років і / або зростанням менше 145 см. Автомобілі інших категорій не обов’язково обладнані дитячим кріслом.

Зазначено, що доступні в рамках даної послуги автомобілі обладнані універсальним дитячим кріслом (одне крісло в одному автомобілі).

“Оскільки для безпеки крісло потрібно налаштувати під потрібний розмір дитини, то при замовленні поїздки варто вибрати пункт посадки, де водій зможе зупинитися на кілька хвилин, щоб виконати всі необхідні дії”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в компанії закликають батьків по можливості допомагати водієві налаштовувати крісло і пристібати дитини.

Також представники компанії повідомили, що замовлення поїздок для перевезення дітей без супроводу дорослих заборонено. Один автомобіль категорії Bolt Kids може вмістити двох дорослих (і водія) і одну дитину.

Як наголошується, в разі, якщо дитина забруднив салон автомобіля або виникла проблема з оплатою поїздки, батьки дитини або клієнт, який замовляє поїздку, несуть відповідальність за відшкодування витрат на хімчистку і оплату замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *