Bolt намір контролювати зростання цін на свої послуги під час карантину в Україні, закликає інші сервіси приєднається до ініціативи

Сервіс за замовленням таксі Bolt (раніше – Taxify) має намір контролювати зростання цін на свої послуги в Україні під час карантину, повідомив регіональний менеджер компанії Тарас Потічний.

“Як житель Києва і керівник Bolt Україна, я розумію, що із закриттям метро насувається логістичний колапс. Щоб запобігти його, я всім нам рекомендую бути свідомими і залишатися вдома максимально, наскільки це можливо. У свою чергу, я закликаю всі компанії, що займаються перевезенням , в тому числі таксі, отримавши феноменальне зростання попиту, що не наживатися на цьому ажіотажі! ” – написав він на своїй сторінці в Facebook у вівторок.

Потічний відзначив, що ціноутворення в таксі залежить від балансу попиту і пропозиції.

“Якщо, наприклад, з вокзалу одночасно хоче поїхати 500 осіб, а поблизу лише 50 автомобілів, то ціна почне динамічно зростати, стимулюючи більше водіїв відправлятися в зону підвищеного попиту, що буде знижувати різницю між пасажирами і водіями, а значить і ціну, яка з часом повернеться до базового тарифу. Тому ціни на таксі після закриття метро складно навіть прогнозувати “, – написав топ-менеджер.

У зв’язку з цим, за його словами, компанія Bolt прийняла рішення контролювати зростання цін на свої послуги і закликає інші компанії приєднатися до цієї ініціативи.

“Я особисто закликаю всіх операторів ринку перевезення, таксі та пов’язані з ними інформаційні сервіси підтримати цю тактику свідомості. Uklon, Uber приєднуйтесь! (…) Готовий оперативно організувати міжгалузеву робочу групу з цього питання і обговорити загальну тактику дій”, – додав він .

Раніше Bolt повідомив про збільшення кількості машин, а також посилення запобіжних заходів у зв’язку із загрозою поширення коронавируса в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *