“Богдан” запускає виробництво нової моделі електричного автобуса

Конструкторське бюро автомобільної компанії “Богдан Моторс” завершило розробку нової моделі електричного автобуса. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Починаючи з 2020 року, машина буде серійно виготовляється на потужностях заводу в Луцьку.

Новий “Богдан” має 12-метровий кузов, виготовлений з нержавіючої сталі і повністю низький рівень підлоги. Автобус призначений для перевезення пасажирів по міських маршрутах. Пасажиромісткість становить не менше 80 пасажирів.

За словами розробників, характеристики електробуса будуть залежати від комплектації: пробіг на одній зарядці від 200 км, сумарна потужність двигунів 260 кВт, максимальна швидкість – близько 70 км / ч.

Відзначається, що при виробництві автобуса використовуються європейські комплектуючі.

Остаточна ціна нового електричного автобуса буде визначена на початку 2020 роки перед початком серійного виробництва.

В “Богдані” нагадують, що вже мають досвід виробництва екологічного громадського транспорту: у співпраці з польськими фірмами Ursus і Enika був випущений електробус “Богдан А70100”. Зараз він успішно експлуатується на маршрутах міста Люблін.

Також “Богдан” виробляє кузови електробусів для французької компанії Bluebus, з якої в 2019 році був укладений новий контракт на поставку продукції.

Крім того, в листопаді 2018 року “Богдан” представив перший український електричний вантажівка, виготовлений для датської компанії Banke Electromotive.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *