Ближче до покупця: найбільший виробник виводить на ринок новий бренд органічних продуктів

Під торговою маркою VO! планують випускати практично весь асортимент круп і молочну продукцію.

Компанія «Агроекологія» вже давно виробляла органічні крупи з власної сировини, але не виходила в більшу роздріб, реалізація здійснювалася тільки через інтернет і власні магазини в Полтаві.

«Ідея створити власний бренд виникла в травні минулого року. У генерального директора підприємства Гліба Лук’яненко було розуміння: потрібно ставати ближче до покупця. Ми провели стратегічну сесію, на якій прийняли концепцію: «Агроекологія» – це виробник сировини, дуже сильний і добре впізнаваний в професійних фермерських колах бренд, фундамент і опора для молодого, прогресивного бренду Vo !, під яким буде випускатися готову продукцію », – розповідає представник VO_organic Олександр Тонких.

Першим продуктом в асортименті Vo! були яйця, найближчим часом компанія планує випускати практично всі крупи, крім рису. Всі крупи будуть проводитися виключно з власної сировини і перероблятися на своїх потужностях або на виробництвах партнерів з органічної сертифікацією. У компанії відзначають, що в зв’язку з запуском власного бренду структура сівозміни «Агроекології» мінятися не буде.

Перші поставки здійснили 1 квітня, новий бренд з’явився на полицях GoodWine.

«Це наш основний партнер, ми домовилися про ексклюзивні умови на період старту. Згодом будемо розвивати дистрибуцію присутністю в інших мережах », – розповідає Олександр Тонких.

Зараз вже можна знайти на полицях борошно вищого гатунку, зелену гречку і класичну вівсянку. Під ТМ Vo! незабаром з’явиться цільнозернових борошно різних видів: пшеничне, житнє, гречана і спельтовой. Для неї вже друкують паперову упаковку.

Крупи будуть дорожчі за звичайні, але в тому ж ціновому сегменті, що і українські органічні бренди. «Ми контролюємо процес на кожному етапі виробництва: від підготовки грунту до поставки готової продукції в магазини, так ми можемо бути впевнені в якості нашої продукції. Саме тому не будемо виробляти рис, оскільки не вирощуємо його ».

Також найближчим часом «Агроекологія» планує налагодити випуск власних молочних продуктів.

ТМ орієнтується в першу чергу на внутрішній ринок, в майбутньому можливий і експорт.

Олександр Тонких зазначає, що зараз у вітчизняних покупців дуже великий інтерес до органічної продукції. «В цілому ринок органічної продукції в Україні – це відкрита ніша. У сегменті органічних круп, по суті, представлено тільки два конкурентних українських бренду – «Сквірянка» і «Екород». Довгі роки експортуючи органічна сировина, ми вирішили: чому ми не можемо зробити те ж саме в Україні? Адже наше зерно, продане за кордон, часто повертається в Україну, тільки під іншим брендом в упакованому вигляді », – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *