Бізнес чекає розширення програми “Доступні кредити 5-7-9%” на всіх і наполягає на введення податкових канікул – СУП

Прийнятих на ранковому пленарному засіданні законів про підтримку бізнесу на час карантину недостатньо, бізнес розраховує на введення “податкових канікул” на сплату ЄСВ і ПДФО, а також вважає за необхідне розширити програму “Доступні кредити 5-7-9%” на всіх підприємців, повідомила виконавчий директор Союзу українських підприємців (СУП) Катерина Глазкова.

“Поки що це напівзаходи. Ми робили опитування в СУП в останні кілька днів щодо того, яких заходів очікує бізнес. І 65% сказали, що важливо було б зробити так звані податкові канікули – скасувати або відстрочити на час карантину сплату ЄСВ і ПДФО для всіх . на сьогодні у нас тільки скасування ЄСВ для ФОП на “єдину систему”, і то тільки для них самих і самозайнятих, не для найнятих осіб. Цього зовсім недостатньо “, – сказала Глазкова в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “у вівторок.

“Можливо, є сенс розширити дію пільгового кредитування під” 5-7-9% “на весь бізнес. Програма діє для нового бізнесу, але оскільки під неї вже виділено фінансування, вона дозволила б уберегти від ризиків решті малий і середній бізнес”, – вказала Катерина Глазкова.

Крім цього, мораторій на перевірки варто було б ввести до кінця року, вважають в бізнес-асоціації.

“Травень прийде дуже швидко. Можна очікувати, що зараз можуть бути ненавмисні порушення з боку бізнесу через проблеми з проведенням платежів, неврегульованістю в законодавстві дистанційної роботи”, – зазначила виконавчий директор СУП.

За її словами, бізнес побоюється масових перевірок після закінчення мораторію в зв’язку з карантином.

“Навіть якщо збудуться найпозитивніші прогнози, все не відновиться моментально. Деяким доведеться закрити весь бізнес до кінця травня”, – пояснила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *