“Біосфера” запустила виробництво підгузників

Корпорація “Біосфера” запустила лінію з виробництва підгузників виробництва італійської ANDRITZ DIATEC s.r.l, яка була зібрана за сім тижнів в умовах карантину силами корпорації при дистанційному консультуванні виробника обладнання, повідомляє прес-служба корпорації.

Загальна сума інвестицій в проект склала EUR7 млн, продуктивність лінії – 650 підгузників в хвилину, повна потужність заводу – на рівні 18 млн підгузників в місяць. Лінія встановлена ​​в Дніпрі на виробничому майданчику заводу “КПД”.

Продуктивність лінії здатна покрити 15-20% загальної потреби України в підгузниках, і “Біосфера” розраховує досягти цієї частки ринку за кілька років.

“Ми першими серед українських компаній запустили виробництво підгузників такого рівня і масштабу. Ми готували цей проект кілька років, вибираючи оптимальну лінію серед світових виробників обладнання. У наших планах випускати підгузники під декількома власними брендами і виробляти ВТМ для великих національних мереж. Перший бренд підгузників в категорії value for money ми презентуємо вже на наступному тижні “, – цитує прес-служба засновника і головний виконавчий директор” Біосфери “Андрія Здесенко.

За інформацією прес-служби, італійська компанія ANDRITZ DIATEC s.r.l. входить в ТОП-3 світових лідерів, що спеціалізуються на обладнанні для виробництва гігієнічної продукції, на якому працюють Kimberly-Clark (Huggies), Ontex (Dada) та інші міжнародні гравці.

Нове виробництво очолив Роберт Дре, фахівець з Канади з багаторічним досвідом роботи в Procter & Gamble.

“Карантинні заходи, введені в світі, могли серйозно порушити наші плани. Ми прийняли обладнання і чекали фахівців з Італії, які повинні були на місці забезпечити складання і налагодження. Але кордони закрили, тому ми могли тільки отримувати їх консультацію в режимі онлайн”, – цитує прес-служба Дре.

Всю першу партію підгузників-близько 300 тис. Штук – корпорація вирішила направити на благодійність. За підтримки фондів “Твоя Опора”, Kiddo і “Клуб Добродіїв” підгузники будуть передані соціальним службам, комунальним медустановам, багатодітним сім’ям та одиноким батькам в складному матеріальному становищі.

Корпорація “Біосфера” працює в Україні понад 20 років. Її продукція представлена ​​на 25 ринках країн Європи і Азії. У продуктовому портфелі – більше 2 тис. Найменувань. під торговими марками “Фрекен БОК”, Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO service, ЛайKit та інших.

Її потужності представлені чотирма заводами загальною виробничою площею 35 тис. Кв. м, а також логістичними комплексами площею 18 тис. кв. м.

Спільно з французькою Groupe Lemoine “Біосфера” володіє заводом в Естонії з виробництва ватної продукції площею 8,5 тис. Кв. м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *