“Біосфера” першою в Україні випустила біорозкладні вологі серветки з 100% бавовни

Вологі серветки торгової марки Smile baby для дитячої гігієни стануть першими на ринку від українського виробника, які виготовлені з бавовняного волокна і повністю розкладаються.

Про це повідомили в прес-службі корпорації “Біосфера”.

За своїми споживчими властивостями нові бавовняні серветки міцні і м’які, склад гіпоалергенного просочує лосьйону містить до 99% води. Складові лосьйону безпечні для обробки дитячої шкіри.

Серветки стануть ще одним продуктом корпорації c маркуванням GoGreen. Раніше “Біосфера” представила перші в Україні біорозкладні і компостируемой пакети для сміття, при виробництві яких не використовується поліетилен. У плани корпорації входить розширення серії продуктів GoGreen з матеріалів, які не завдаватимуть шкоди навколишньому середовищу.

Серветки вже можна знайти в роздрібних мережах і онлайн-магазинах.

Асортимент натуральних товарів для особистої гігієни також включає вологу туалетний папір Smile, органічну серію ватних дисків і ватних паличок бренду Novita.

“Біосфера” – компанія, яка володіє повним циклом виробництва пакетів для сміття з переробленої гранули поліетилену. Рециклінгових завод корпорації – найбільший і найсучасніший в Україні та переробляє до 800 тонн поліетилену щомісяця. Велика частина переробленої гранули використовується у виробництві пакетів для сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *