Більшість CFO компаній США не планують тримати біткойн як корпоративного активу – Gartner

Лише 5% фінансових директорів американських компаній, які брали участь в опитуванні дослідницької компанії Gartner в лютому 2021 року, повідомили, що планують використовувати біткойн як корпоративного активу в поточному році.

Незважаючи на триваюче зростання популярності криптовалюта, дослідження, в якому взяли участь 77 топ-менеджерів компаній, включаючи 50 CFO, показало, що 84% респондентів навіть не планують тримати біткойн як актив компанії.

“Вісімдесят чотири відсотки респондентів сказали, що волатильність біткойнов є фінансовий ризик”, – сказав директор з досліджень практики Gartner Finance Олександр Бент.

“Було б вкрай важко мінімізувати наслідки такого роду цінових коливань, які демонструє криптовалюта в останні п’ять років”, – зазначив він.

Волатильність є для респондентів головним приводом для занепокоєння, однак вони також відзначили такі фактори, як втеча від ризику, повільна адаптація криптовалюта як прийнятої форми платежу, побоювання, пов’язані з нормами регулювання, і відсутність експертизи в сфері кріптовалютного ринку.

“Є багато невирішених питань, коли справа стосується використання біткойнов як актив компанії”, – сказав Бент.

При цьому 71% опитаних повідомили, що однією з головних речей, яку вони б хотіли знати, є питання про те, що робити з біткойнов. 68% відзначили, що хочуть отримати більше відомостей про криптовалюта від регуляторів і краще розуміти ризики, пов’язані з її використанням.

Дослідження також показало, що 5% респондентів планують почати тримати біткойн в 2021 році, 1% повідомив, що планують придбати криптовалюта в 2022-2023 роках, ще 9% повідомили, що почнуть тримати її в 2024 році чи пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *