Більше половини кредитів “Доступною іпотеки” доводиться на вторинний ринок – Мінфін

Уповноважені банки видали за програмою “Доступна іпотека 7%” 173 позики на загальну суму 139,25 млн грн, причому на вторинний ринок житла припадає 68,34% кредитів, повідомило Міністерство фінансів.

“На 26 квітня цього року уповноважені банки з виконання держпрограми” Доступна іпотека 7% “підписали 173 кредитних угоди на 139,25 млн грн, при цьому як на первинному (31,66%), так і на вторинному ринках (68,34% ) “, – зазначила прес-служба в повідомленні на сайті міністерства у вівторок.

Згідно з даними Мінфіну, банки розглядають ще 408 заявок на участь у програмі на суму 363 млн грн, з яких 24% – заявки на кредитування покупки житла на первинному і 76% – на вторинному ринках.

Як відзначило міністерство, 22 регіони і Київ задіяні в програмі. На Київ припадає 35% кредитів, ще 26% – кредити на житло в Київській області, 7% – в Харківській, понад 6,6% – у Львівській, 4,4% – Рівненській.

За даними Мінфіну, уповноваженими за цією програмою є 14 банків. Запуск програми “Доступна іпотека 7% відбувся 1 березня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *