Більше 30% всіх медикаментів замовляють жителі сіл і селищ міського типу – “Нова Пошта”

Більше 30% всіх медикаментів, які доставляє група компаній “Нова Пошта”, замовляють жителі сіл і селищ міського типу.

Як повідомила прес-служба “Нової поштою” в понеділок, з моменту запуску послуги компанія доставила вже 400 тис. Посилок з медикаментами і супутніми товарами. При цьому обсяги доставки ліків клієнтам, які проживають в сільській місцевості, продовжують рости: якщо в серпні компанія доставляла в села 20% всіх посилок з медикаментами, то вже в листопаді ця частка зросла до 32%.

“У цьому році ми продовжили фокусуватися на розширенні своєї мережі в селах, і зростання попиту на доставку ліків в сільській місцевості тільки підтверджує правильність нашого рішення. Ще на початку карантину ми заручилися партнерством найбільших онлайн-аптек, що пропонують нашим клієнтам широкий вибір ліків, медичних товарів , вітамінів тощо. Адже в період пандемії набагато безпечніше замовити медикаменти в інтернеті, вибравши пропозицію з оптимальною ціною і отримати посилку поруч з будинком, ніж їхати за ними в райцентр “, – цитує прес-служба СЕО” Нової поштою “Олександра Бульбу.

Компанія відзначає, що замовити доставку можна двома способами: в відділення або кур’єром додому. Однак з початком сезону вірусно-респіраторних захворювань клієнти все частіше віддають перевагу адресній доставці: в листопаді 27% всіх замовлень ліків доставляли кур’єри.

Найбільшим попитом, за даними компанії, доставка медикаментів користується у жителів Київської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей.

“Нова Пошта” запустила послугу доставки ліків в квітні 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *