Білоруси планують виробляти тракторні причепи в Україні

ВАТ “Керуюча компанія холдингу” Бобруйскагромаш “(Білорусь) планує в першому півріччі 2020 року організувати складальне виробництво тракторних причепів моделі 2ПТС-6 в Україні. Домовленість про це була досягнута за підсумками переговорів, проведених 4-5 березня 2020 року в ході візиту делегації ПрАТ “Ніжинсільмаш” (м.Ніжин, Чернігівська область) на ВАТ “УКХ” Бобруйскагромаш “, повідомляє прес-служба підприємства.

В ході переговорів білоруська і українська компанії обговорили перспективи взаємовигідного співробітництва в рамках виробничої кооперації, розглянули технічні та організаційні питання створення складального виробництва, узгодили питання локалізації виробництва на виробничих потужностях ПрАТ “Ніжинсільмаш”, а також підписали ліцензійну угоду і договір на поставку в Україну машинокомплектів тракторних причепів 2ПТС-6.

Як перспективний напрям роботи сторони обговорили можливість і доцільність організації аналогічного складального виробництва причіпних загрузчиков кормів на ВАТ “УКХ” Бобруйскагромаш “.

В рамках реалізації досягнутих домовленостей на адресу ПрАТ “Ніжинсільмаш” протягом найближчих шести місяців буде здійснена поставка не менше 60 машинокомплектів тракторних причепів. Відвантаження першої партії продукції запланована на першу половину квітня.

Відзначимо, що ВАТ “УКХ” Бобруйскагромаш “- провідний білоруський виробник сільськогосподарської техніки. Виробнича програма підприємства нараховує понад 80 найменувань сільськогосподарської техніки.” Сьогодні складальні виробництва ВАТ “УКХ” Бобруйскагромаш “діють на території Росії, Казахстану, Таджикистану і Єгипту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *