Без продавців та касирів: “Ашан” відкриє 16 магазинів формату pick up point за підсумками 2021 року

Французький ритейлер “Ашан” відкрив свій 12-й магазин формату pick up point у ЖК “Комфорт-таун”, до кінця 2021 року відкриється ще 4 таких магазини. Про це 16 грудня повідомила прес-служба рітейлера, передає інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”.

Потрапити в такі магазини не так просто: потрібно мати додаток “Ашан”, в який прийде спеціальний QR-код, що є ключем до магазину. Далі покупець вибирає потрібні товари та розплачується на касі самообслуговування.

Автономний магазин став другою торговою точкою формату pick up point у ЖК “Комфорт-Таун”, результати роботи назвали успішними.

У компанії пояснили, що вибрали саме цей житловий комплекс для старту, оскільки вважають, що у “Комфорт-тауні” живе більше молодих людей. Вони працюють у сфері нових технологій, тому їм важливо відчувати діджиталізацію у всіх сферах життя.

“Ашан” розвиває два варіанти pick up point. Перший – “Стріт” або “здоровий перекус на вулиці”, розташовується в людних місцях, ставка на швидку та корисну їжу. Другий – “Резіденс” або “магазин біля дому” має ширший асортимент.

При цьому незалежно від формату, у всіх магазинах є кава та хот-доги, поштомати, зона кава-брейка.

Pick up point – це мінімальний формат мережі площею 50-100 кв. м. Асортимент таких магазинів складає 600-2000 найменувань. Завдання формату – залучити нових клієнтів, розширити та підвищити впізнаваність бренду.