Без посередників: равликову ферма з Полтавщини початку прямі поставки в ЄС

Ukrainian Snail Holding разом з Tante Snails і фермерським господарством «Равлик 2016» почали прямий експорт равликів в ЄС.

Про це фермерське господарство «Равлик 2016» повідомив на своїй сторінці в Facebook.

У господарстві підкреслили, що поставки йдуть безпосередньо через польську митницю.

«Більшість фермерів запевняють, що також займаються експортом равликів в Європу. На практиці треба було або робити величезний гак через Прибалтику, або користуватися послугами іноземних посередників. Через неможливість продавати равлики безпосередньо українські фермери втрачають кошти, адже кінцевий покупець платить більш високу ціну за равлики перекупникам », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що компанії спільно рік працювали над пошуком варіантів прямого експорту. Подолали всі юридичні та логістичні труднощі. Відкрили власний склад в Іспанії, «щоб допомогти українському улітководу бути захищеним від шахраїв і мати постійний збут».

Для довідки: Фермерське господарство «Равлик 2016» займається вирощуванням середземноморських і африканських равликів. Є першим офіційно зареєстрованим підприємством в Україні, яке почало цей бізнес. Виробничі потужності розташовані в Полтавській області с.Войнівка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *