Багатофункціональну кіберспортивного арену збудують в Києві за $ 40 млн – творець Natus Vincere

Інвестиції в будівництво багатофункціональної киберспортівной арени місткістю 10 тис. Чоловік в Києві складуть $ 40 млн, повідомив співзасновник української мультігеймінговой киберспортівной організації Natus Vincere (NAVI), засновник ігрової платформи DreamTeam Олександр Кохановський.

“У нас в планах побудувати за $ 40 млн багатофункціональну кіберспортивного арену, яка буде вміщати 10 тис. Чоловік. Вона буде знаходитися в центрі Києва. Там буде не тільки кіберспорт, але і звичайний спорт, концерти, івенти, виставки, конференції. У нас в країні ще немає такого майданчика “, – розповів він в четвер на Інвестиційному форумі Києва.

За його словами, готель “Дніпро” в зв’язці з киберспортівной ареною дозволить проводити в Києві до 16 великих киберспортівних івентів і забезпечить близько 100 тис. Туристів щорічно. Крім того, надходження до місцевого бюджету тільки від туристичного збору складуть близько 40 млн грн на рік, додав бізнесмен.

“Наша основна ідея в тому, що коли у нас буде готель і арена, це стане унікальним конкурентною перевагою, щоб брати участь в тендерах розробників комп’ютерних ігор на проведення івентів. Ми зможемо отримувати від восьми до 16 топових івентів в рік”, – пояснив він.

Раніше Кохановський повідомляв про плани провести реконструкцію готелю “Дніпро” за півтора-два роки, вклавши в проект близько $ 20 млн. За словами засновника NAVI, за управління об’єктами нерухомості буде відповідати ТОВ “Смартлентд” як один з партнерів проекту.

Як повідомлялося, раніше ТОВ “Смартленд” купив київський готель “Дніпро” на онлайн-аукціоні за 1,1 млрд грн.

Згідно з умовами конкурсу, після продажу готель повинен зберегти слово “Дніпро” (Dnipro – англ.) В назві і категорію не нижче “чотири зірки”, її номерний фонд повинен становити не менше 100 номерів (зараз – 186). Також інвестор зобов’язаний зберегти колектив готелю і забезпечити “гідні” умови роботи для них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *