“Азовсталь” і ММК поставлять металопродукцію в Словаччину, Румунію, Білорусь і Саудівську Аравію за спецзамовленням

Металургійний комбінат “Азовсталь” (Маріуполь Донецької обл.), Що входить до групи “Метінвест”, в конвертерному цеху справив пробну партію слябів для замовника зі Словаччини зі збільшеним вмістом кремнію в складі і меншим рівнем неметалічних включень.

Як повідомляється в інформації “Метінвесту” в Facebook, “Азовсталь” розширює асортимент продукції.

При цьому уточнюється, що в товстолистовому цеху розробили шість нових видів стали для Румунії, затребуваних в суднобудуванні. Цю Судосталь на комбінаті вперше зробили тільки зараз завдяки отриманню спеціального сертифікату DNV-GL по термомеханічної прокатки.

Для замовника з Саудівської Аравії в тому ж цеху справили металопрокат з посиленими вимогами до якості поверхні. Це листи однієї марки сталі з різними вимогами – гарячекатані, нормалізовані і з додатковими випробуваннями на ударну в’язкість.

У свою чергу в листопрокатному цеху 3000 на ММК ім. Ілліча освоїли виробництво прокату шостої категорії за стандартом для будівельних конструкцій. Особливістю даної категорії є ударні випробування при температурі мінус 40 градусів в поперечному напрямку. А для ключового клієнта з Білорусі виконаний досвідчений замовлення на лист зі сталі за європейськими стандартами з підвищеною точністю прокатки по товщині і з особливостями експлуатаційних властивостей, в тому числі з проведенням випробувань на холодний вигин з малою товщиною оправлення. У цеху холодного прокату освоїли прокатку рулонів товщиною 0,3-0,36 мм.

“Азовсталь” і Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (Донецька обл.) Входять до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), спільно керують компанією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *