Автовиробництво в Україні скоротилося майже в півтора рази

У листопаді 2019 року підприємства українського автопрому виготовили 544 автотранспортних засоби. Незважаючи на те, що такий результат на 5% краще торішнього, динаміка цього року другий місяць поспіль демонструє негативні значення. Відносно жовтня випуск автотранспорту скоротився більш ніж на 40%. Про це повідомили в прес-службі асоціації “Укравтопром”.

Завод “Єврокар”, який зараз формує всю статистику в легковому сегменті, практично повторив свій результат річної давності, наростивши збірку всього на два автомобіля. При цьому листопадовий обсяг “Єврокару” (441 авто) виявився на 45% меншим від жовтневого.

Випуск комерційних автомобілів склав 5 штук, що на 3 штуки більше, ніж в листопаді 2018 року і на 25 штук менше показника жовтня поточного року.

Виробники автобусів в минулому місяці виготовили 98 машин, це на чверть більше, ніж рік тому, і на 21% більше їх жовтневого результату.

Всього за 11 місяців з початку 2019 року в Україні було зібрано 6740 автотранспортних засобів, або на 6% більше, ніж за аналогічний період 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *